8 Mart Dünya Kadınlar Günü | Kırmızı Uluslararası Çevrimiçi Karma Sergi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapsamında Sanat, Kadın ve Şiddet Konulu Çevrimiçi Panel ve Kırmızı Temalı Sergi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi ve Görsel Sanatlar Eğitim Derneği (GÖRSED) işbirliği ile 8 Mart 2021 saat 13:00'de Sanat, Kadın ve Şiddet konulu çevrimiçi panel düzenlenecektir.


Panelde Marmara Üniversitesi Ekonomik ve Sosyal Alanda Kadın Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Fatma AYANOĞLU, 2.sınıf emniyet müdürü ve EGM asayiş daire başkan yardımcısı Tarıkhan ÇETİNER, Ankara üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayşe OKVURAN, tiyatro oyuncusu ve yönetmen Tamer LEVENT ve Ret Uluslararası Geliştirme Uzmanı Emel D. ANDREWS yer alacaktır.


Yine aynı kapsamda 120 sanatçının katılımı ile Kırmızı temalı uluslararası çevrimiçi jürili karma sergi 8 Mart 2021 tarihinde üniversitemiz web adresi www.mgu.edu.tr adresinde ziyaretçileri ile buluşacaktır.

Tarih: 8 Mart 2021 Pazartesi

Saat: 13:00

Google Meet Adresi: https://meet.google.com/dap-birm-egk

Sergi Salonunu Online Gezin

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi Görsel Sanatlar Eğitimi Bölümü tarafından gerçekleştirilecek Kırmızı Uluslararası Jürili Çevrimiçi Karma Sergi üniversitemizin https://www.mgu.edu.tr/sanatgalerisi/kirmizi adresi üzerinden izlenebilecektir.


Kırmızı Uluslararası Jürili Çevrimiçi Karma Sergi