Fakültede Yaşam

Fakültemizin imkanlarının, öğrencilerinin ve fakültedeki hayatın nasıl olduğunu görün. Lisansüstü programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin için en iyisinin ne olduğuna karar vermek için bize ulaşın

Etkinlikler

Üniversitemiz bünyesinde ve himyesinde düzenlenen etkinliklere üniversitemiz web sayfasından takip edebilirsiniz.

Her eğitim-öğretim yıllında üniversitemiz idari ve akademik birimleri bir çok etkinlik organizasyonu yapmaktadır. Akademik birimlerimizin kültür ve sanat etkinlikleri değişik çevreler tarafından büyük ilgi çekiyor ve beğeni ile karşılanıyor.  

Öğrenci Aktiviteleri

Öğrencilerimiz öğrenimleri süresince üniversitemizin sosyal imkanlarından ve olanaklarından faydalanarak heycan verici aktivitelerle bir araya geliyor. Akademik danışmanlarının liderliğinde bir çok seminer, konser, sergi vb. kültür sanat faaliyetinde bulunuyorlar.  

Ulaşım

Toplu taşıma ile üniversitemize ulaşmak için yapmanız gereken:

Şehir Merkezinden ulaşım için — nolu EGO otobüslerini kullanabilirsiniz

Ring Seferleri

Kampüsümüze daha kolay ulaşabilmesi için Tapu ve Kadastro Nizamiyesi önünden Üniversitemize servis araçları ring seferleri yapmaktadır.

Hafta içi her sabah 08.15 – 08.30 – 08.45 – 09.00 – 09.15

Hafta içi her akşam 16.30 – 16.45

Yerleşke

Üniversitemiz yerleşkesi 23600 m² kapalı alana sahip ve 54462 m² yüzölçümlü alana kurulmuş olup bünyesinde 4 Fakülte, 1 Enstitü ve 1 Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır.

Barınma

İktisadi İşletme Müdürlüğüne bağlı olan, üniversite yerleşkesi içerisinde bulunan toplamda 16741 m² kullanım alanına sahip misafirhane yer almaktadır.

Yemekhane

Üniversitemiz öğrenci ve personellerinin beslenme ihtiyaçlarının karşılanması için iki adet yemekhane bulunmakta olup; sadece bir yemekhane aktif olarak çalışmaktadır.