KALİTE ELÇİSİ EĞİTİM PROGRAMI HAKKINDA

KALİTE ELÇİSİ EĞİTİM PROGRAMI HAKKINDA

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Öğrenci Komisyonu tarafından, yükseköğretimde kalite güvencesi süreçlerine öğrenci katılımının sağlanması ve kalite güvencesi kültürünün yaygınlaştırılması kapsamında yetkinlik kazandırmak amacıyla Kalite Elçisi Eğitim Programı (KEP’23) düzenlenmektedir. Eğitime katılmak üzere seçilen ve eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilere katılım belgesi verilecek ve bu kişiler başvuru yapmaları halinde, YÖKAK tarafından yürütülen Kurumsal Dış Değerlendirme Programı kapsamında öğrenci değerlendirici havuzuna dâhil edileceklerdir.

Üniversitemizde oluşturulması planlanan Öğrenci Kalite Çalışma Grubuna öğrenci seçiminde ise söz konusu programa katılım gösteren ve eğitimi başarıyla tamamlayan öğrenciler önceliklendirilecektir.

Bir önceki program detaylarına;

https://yokak.gov.tr/kep23-1-yuksekogretim-ogrencilerine-yonelik-kalite-elcisi-egitimi--456 adresinden erişilebilir. Sonraki eğitimlere katılabilmek için www.yokak.gov.tr web sitesindeki ve @kaliteelcisi sosyal medya hesaplarındaki duyuruların takip edilmesi gerekmektedir.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ