ENGELSİZ MÜZİK KÜTÜPHANESİ BİRİMİMİZE ‘EĞİTİMDE ERİŞİLEBİLİRLİK ÖDÜLÜ’

Etkinlik Tarihi: 07-10-2022

ENGELSİZ MÜZİK KÜTÜPHANESİ BİRİMİMİZE ‘EĞİTİMDE ERİŞİLEBİLİRLİK ÖDÜLÜ’

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, kurulduğu günden bu güne ilklere imza atan Engelsiz Müzik Kütüphanesi Birimimizi tebrik etti.

Geçtiğimiz haftalarda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Biltevt2022: Uluslararası Engelsiz Bilişim 2022 Kongresinde ‘Eğitimde Erişilebilirlik Ödülü’ kazanan Engelsiz Müzik Kütüphanesi Birimimiz Türkiye'de bir üniversite bünyesinde görmeyen bireylere hizmet vermek üzere kurulan ilk müzik kütüphanesi olma özelliğini taşıyor.


Rektör yardımcımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan, Engelsiz Öğrenci Birimi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Gülbahar Urhan, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkan V. Erdoğan Gündoğdu, birim personeli Ali Caner Alpaslan ve kütüphane personeli Hüseyin Batar'ın katıldığı görüşmede Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden ödül dolayısı ile ekibe tebriklerini iletti.


Görüşmede Urhan, kabartma nota üretiminin nasıl yapıldığını, birimin üniversitemizde eğitim alan görmeyen öğrenciler için sağlayacağı faydaları ve birim içerisinde gelecekte yapılması planlanan faaliyetleri anlattı.


Ankara MGÜ Engelsiz Müzik Kütüphanesi Birimimiz emk.mgu.edu.tr adresinde hizmet vermektedir.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ