MGÜ’DE 23 NİSAN COŞKUSU GELECEĞİN MİMARLARININ NOTALARI İLE YAŞANDI

Etkinlik Tarihi: 26-04-2022

MGÜ’DE 23 NİSAN COŞKUSU GELECEĞİN MİMARLARININ NOTALARI İLE YAŞANDI

Üniversitemiz Yarı Zamanlı Müzik Eğitimi öğrencileri tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. Yıl Dönümü kapmasında 23 Nisan konseri gerçekleşti.


Üniversitemiz İcra Sanatları 206’no’lu Dinleti Salonunda gerçekleşen konserde İlkokul 1.2.3.4. sınıflar ve Ortaokul 5.6.7.8. sınıflarda öğrenim gören ve sanata ilgi duyan 48 öğrenci yer aldı.


Yarı Zamanlı Eğitim Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte bireysel enstrüman performansları ile renkli görüntülere imza atan minik öğrencilerimiz koro performanslarıyla da büyük beğeni topladı.


Üniversitemiz Öğretim Üyeleri Doç. Hakan Halit Turgay’ın flüt öğrencileri, Doç. Pınar Turan ve Öğr. Gör. İrem İlayda Canduran’ın viyolonsel öğrencileri, Doç. Kazım Çokoğullu ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Koca’nın gitar öğrencileri, Doç. Tayfun İlhan, Dr. Öğr. Üyesi Deniz Katıtaş, Dr. Öğr. Üyesi Aslı Ceren Yıldırım, Öğr. Gör. Evren Kalaycıoğlu ve misafir Öğretim Elemanları Eren Can Gülel, Aras Bastem’in piyano öğrencileri, misafir Öğretim Elemanı Bora Aykol’un klarnet öğrencileri, misafir Öğretim Elemanı Hüseynali Hüseynaliyev’in keman öğrencileri ve solfej dersi veren misafir Öğretim Elemanları Kemal Alpan ve Didem Uysal’ın öğrencileri birbirinden güzel eserler icra etti.


Konser sonunda Kemal Alpan’ın bestelediği “23 Nisan Marşı” adlı koro eseri tüm öğrencilerimizin katılımıyla coşkuyla seslendirildi.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ