Öğr. Gör. Fındık Buse KATILMIŞ

Öğr. Gör. Fındık Buse KATILMIŞ

Öğr. Gör. Fındık Buse KATILMIŞ


SES EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

+90 312 486 0386

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokuldan itibaren başlattığı müzik çalışmalarını, lise ve üniversite eğitimini aldığı İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı’nda sürdürdü, 2015 yılında mezun oldu. 2019 yılında Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde başladığı yüksek lisans eğitimini halen sürdürmektedir.

2009 – 2014 yılları arası T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu’nda “Misafir Sanatçı” olarak yer aldı.

2015 – 2019 yılları arası İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İSMEK kurumunda “Türk Halk Müziği Koro Eğitmeni” olarak çalıştı.

2019 tarihinden itibaren Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde akademik müzik çalışmalarını yürütmekte, “Repertuar Eğitmeni” olarak yer almaktadır.

Bu çalışmalarının yanında, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok etkinlikte solo konserler verdi, müzik topluluğu projelerinde sahne aldı. Yerel ve ulusal yayın yapan birçok televizyon ve radyo programına konuk olarak katıldı.

2007 yılından günümüze, müzik endüstrisi içerisinde profesyonel olarak sürdürdüğü müzisyenlik kariyeri devam etmektedir. Kariyerinde 6 karma, 1 adet solo olmak üzere toplamda 7 adet müzik albümü projesi bulunmaktadır.

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ