İDARİ MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI SİVİL SAVUNMA EĞİTİMİ VE TATBİKATLARI PROGRAMI DÜZENLEDİ

Etkinlik Tarihi: 20-05-2022

İDARİ MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI SİVİL SAVUNMA EĞİTİMİ VE TATBİKATLARI PROGRAMI DÜZENLEDİ

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi afet ve acil durumlarda bilinci artırmak adına sivil savunma eğitimi ve tatbikatları programını gerçekleştirdi.

Toplum bilincini artırmak adına birçok eğitim ve etkinliğe imza atan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bu kez de sivil savunma eğitimi ve tatbikatları programı ile personelini bilgilendirdi.


Üniversitenin İdari Mali İşler Dairesi Başkanlığı tarafından “Hayatta Kal Hayatta Tut” sloganı ile düzenlenen etkinlik, eğitimler ile başladı. Eğitimlerde, Afet farkındalık eğitimi, ilk ve acil yardım, doğa arama kurtarma, yangın, hayatta kalma, temel yaşam gibi başlıklarda programlar düzenlendi.


Katılımın oldukça yoğun olduğu eğitimlerde uzman personel, afet ve acil durumlarda yapılacaklar ile ilgili katılımcıları uygulamalı olarak bilgilendirdi.


Teorik eğitimin ardından ise tatbikatlara geçildi. Üniversitenin birçok noktasında düzenlenen tatbikatlar nefes kesen görüntülere sahne oldu. Yangın tatbikatından afet anında halatla iniş eğitimlerine kadar birçok tatbikat üniversite öğrencileri ve personelin katılımı ile gerçekleşti.

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ