Doç. Dr. Banu MUSTAN DÖNMEZ

Doç. Dr. Banu MUSTAN DÖNMEZ

Banu MUSTAN DÖNMEZ

DOÇENT DOKTOR
MÜZİKOLOJİ BÖLÜMÜ

1976 yılında Rize’de doğdu. Ortaokul ve Lise öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra, 1993 yılında Ege Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Türk Halk Müziği Ses Eğitimi Bölümünde bir yıl eğitim aldı.

1994 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümü’ne girerek, 1999 yılında bu bölümde lisans öğrenimini tamamladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Müzik Bilimleri Bölümünde master ve doktora eğitimini 2008 yılında tamamladı.

2009 yılında İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümünde, Öğretim Görevlisi Dr. olarak göreve başladı. Aynı kurumda 2011 yılında Yardımcı Doçent, 2013 yılında Doçent oldu; 2017 yılında, aynı kurumda Müzikoloji Ana Bilim Dalı başkanı ve Müzik Bölüm başkanı olarak görev aldı.

2018 yılında, yeni kurulan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Müzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, Müzikoloji Anabilim Dalı’na atandı. Halen atandığı bu kurumda görevine devam etmektedir.

EBYS
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
CİMER
KONSERLER
HAFTANIN
MENÜSÜ
YEMEK
REZERVASYON