ÜNİVERSİTEMİZDE YENİ YIL COŞKUSU!

Etkinlik Tarihi: 30-12-2022

ÜNİVERSİTEMİZDE YENİ YIL COŞKUSU!

2023’ü Konserlerle Karşıladık

Üniversitemizde yeni yıl coşkusu düzenlenen konserlerle ve etkinliklerle karşılandı. Üniversitemiz öğretim elemanları Prof. Dr. Ebru Temiz, Doç. Barış Kerem Bahar ve Öğr. Gör. Dr. Elif Nun Gökçe koordinatörlüklerinde gerçekleşen Yeni Yıl Konserleri öğrencilerimiz, akademik ve idari personellerimiz, çok sayıda davetli tarafından ilgiyle takip edildi.

Konserlerin yanı sıra danslar, çekilişler ve kokteyllerle renklenen etkinlikler müzikseverlerden büyük beğeni topladı. Prof. Dr. Ebru Temiz şefliğinde Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Çok Sesli Korosu tarafından gerçekleştirilen Yeni Yıl Şarkıları isimli konser ile başlayan etkinlikler, Dr. Öğr. Gör. Elif Nun Gökçe şefliğinde Yeni Yıl Konseri ile devam etti. Katılımcıların dansları ile eğlenceli görüntülere sahne olan konserlerin ardından Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan tarafından kura çekimleriyle hediyeler sahiplerine verildi. 27 Aralık 2022 tarihinde Eğitim Fakültesi sahnesinde keyifli anlara ev sahipliği yapan etkinlik kokteylle son buldu.

28 Aralık 2022 tarihinde Doç. Barış Kerem Bahar şefliğinde viyola öğrencileri tarafından gerçekleşen konser ile son bulan Yeni Yıl Konserlerimize katkıda bulunan tüm akademik ve idari personellerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ