SEM Müdürü

Dr. Öğr. Üyesi Serkan DEMİREL

Dr. Öğr. Üyesi Serkan DEMİREL


SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRÜ
ÇALGI EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

+90 312 486 0386 | Dahili: 1730

Müzik eğitimine 1996 yılında Silahlı Kuvvetler Askeri Mızıka Okulunda başladı.

2000 yılında trompet sanatçısı olarak mezun oldu.

2006 yılında Armoni Mızıkası’na trompet/kornet/büğülü icracısı olarak atandı. Bu yıldan itibaren yurt içinde Armoni Mızıkası ile sayısız konsere katıldı.

Yurt dışında Ukrayna-Sivastopol müzik festivali, Malezya-Kuala Lumpur müzik festivali, Gürcistan-Tiflis müzik festivali, USA-New York Türk günü etkinlikleri, KKTC-Girne Bellapais Kıbrıs müzik festivali, Rusya-Moskova Spasskaya Towers müzik festivali, Azerbaycan-Bakü Haydar Aliyev kültür merkezi konseri gibi etkinliklere katıldı.

2017 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim bilimleri enstitüsü müzik eğitimi bölümünde yüksek lisans derecesini bitirdi. Yüksek lisans süresince Kosova’da müzik eğitimi üzerine yerinde incelemeler yaptı. 2021 yılında aynı bölümün doktora derecesinden mezun oldu. Bu süre zarfında Türkiye'nin önde gelen müzik eğitimcileri ile çalışma fırsatı yakaladı.

2017 yılından itibaren Gazi Üniversitesi müzik eğitimi bölümünde trompet eğitimi dersleri vermeye başladı.

2023 yılında Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne doktor öğretim üyesi olarak atandı. Çalışma alanları arasında çocuklarda müzik yeteneği, trompet eğitimi, müzik öğretim programları, müzik eğitimi, müzik bilimlerinde araştırma teknikleri, ölçek geliştirme, müzik bilimlerinde veri analizi gibi konular yer almaktadır.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ