Kampüste Yaşam

BARINMA

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İktisadi İşletme Müdürlüğüne bağlı olan, üniversite yerleşkesi içerisinde bulunan toplamda 16741 m² kullanım alanına sahip misafirhane yer almaktadır.

YEMEKHANE

Üniversitemiz öğrenci ve personellerinin beslenme ihtiyaçlarının karşılanması için iki adet yemekhane bulunmakta olup; sadece bir yemekhane aktif olarak çalışmaktadır. Bu yemekhanede, firma tarafından saat 11:00’de getirilen yemekler saat 12.15-13:30 arasında servise sunulmaktadır. Servis öncesi tüm yemekler üniversitemiz diyetisyeni tarafından kontrol edilmektedir.

KANTİN - KAFETERYA

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İktisadi İşletme Müdürlüğüne bağlı 1 adet 60 m² kullanım alanına sahip kantin ve 12 m2 kullanım alanına sahip 1 adet kafeterya bulunmaktadır.

KÜTÜPHANE

Kütüphanemiz, kampüs içerisinde Rektörlük binasının yanında dört kattan oluşan binada kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kütüphanemiz, eğitim-öğretim ve araştırma programlarını desteklemek; öğretim elemanları, öğrenciler ve çalışanların her tür ve her ortamdaki bilgi ve belge ihtiyaçlarını karşılamak; ulusal ve uluslararası ölçekte bilgi birikimi, kullanımı ve transferine destek olmayı amaçlamaktadır.

YERLEŞKE

Üniversitemiz yerleşkesi 23600 m² kapalı alana sahip ve 54462 m² yüzölçümlü alana kurulmuş olup bünyesinde 4 Fakülte, 1 Enstitü ve 1 Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ