15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ NEDENİYLE, ÜNİVERSİTEMİZ TARAFINDAN ANMA ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ

Haber Tarihi: 14-07-2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle, Üniversitemiz tarafından düzenlenen etkinlikler, ilk olarak Rektörlük Binası Konferans Salonu’nda 15 Temmuz Belgeseli gösterimi ile başladı. 15 Temmuz gecesinde yaşananların anlatıldığı belgesel, izleyenleri duygulandırdı.

Etkinlikler kapsamında, Rektörümüz Prof. Erol Parlak ve Genel Sekreterimiz Murat Özdemir, Üniversitemiz sosyal binasında, 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi’ni açtı. Sergide çeşitli kentlerden 15 Temmuz gecesini anlatan çarpıcı fotoğraflar yer aldı.

Üniversitemizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile düzenlediği bir başka etkinlik de, “Radikal Bir Terör Örgütünün Anatomisi: FETÖ” adlı çevrim içi panel oldu. Sanal ortamda canlı olarak yayınlanan panelde, açılış konuşmasını Rektörümüz Prof. Erol Parlak yaptı. Panele, konuşmacı olarak, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, TOBB Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi ve TÜRPAV Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hilmi Demir, Akdeniz Üniversitesi-Sosyoloji Bölüm Başkanı veTÜRPAV Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Suat Kolukırık ile Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Asya Çalışmaları Merkezi ve TÜRPAV Mütevelli Heyeti Üyesi Dr. Sinan Demirtürk katıldı.

“Radikal Bir Terör Örgütünün Anatomisi: FETÖ” adlı çevrim içi paneli, aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Paneli izlemek için tıklayınız image

FOTOĞRAF GALERİSİ
image-01
image-02
image-03
image-04
image-05
image-06
image-07
image-08
image-09
image-10
EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ