Barınma

image-01

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İktisadi İşletme Müdürlüğüne bağlı olan, üniversite yerleşkesi içerisinde bulunan toplamda 16741 m² kullanım alanına sahip misafirhane yer almaktadır. Misafirhanemiz 80 adet 3 kişilik paylaşımlı ve 40 adet tek kişilik olmak üzere toplam 120 oda ve 280 yatak kapasitelidir. Misafirhanemizde merkezi ısınma sistemi ve 24 saat faydalanabilecekleri sıcak su imkânı bulunmaktadır. Isı ve ses yalıtımına sahip odalarda her öğrenci için yatak, gardırop, komodin, çalışma masası, çalışma koltuğu, kilitli kasa bulunmakla birlikte ortak kullanabilecekleri ev tipi buzdolabı, giyinme odası bulunmaktadır. Katlarda kablosuz internet hizmeti mevcuttur.

Konukevimizde öğrencilerin sosyal ve kültürel anlamda vakit geçirmesi adına içerisinde çeşitli spor aletlerinin olduğu spor merkezi, bilardo, masa tenisi ve televizyon izleyebilecekleri bir oyun salonu, revir, toplantı salonu, kafeterya ve yemekhane, çamaşırhane ayrıca her katta ses yalıtımın bulunduğu etüt ve okuma salonu yine her katta dinlenme-televizyon odaları bulunmaktadır.

Konukevinde hizmet önceliği Üniversitemiz öğrencileri ile akademik ve idari personelinde olup, diğer üniversiteler ve kamu görevlileri de yararlanmaktadır.

FOTOĞRAF GALERİSİ
image-01
image-02
image-03
image-04
image-05
image-06
image-07
image-08
image-09
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
image-18
image-19
image-20
image-21
image-22
image-23
EBYS
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
CİMER
KONSERLER
HAFTANIN
MENÜSÜ
YEMEK
REZERVASYON