Görüntü- Fotoğraf Çekimi Fiyatları

İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
KONU GÜN/SAAT FİYAT AÇIKLAMA
Kültür, sanat, eğitim, tarih, spor gibi konularda yapılan program, özel haber, röportaj ve sohbet programları çekimlerinde;(Yönetimin uygun görmesi doğrultusunda izne tabiidir.) Günlük/Saatlik  Ücretsiz.
Evlilik, Nikâh ve Özel Günler kapsamında yapılacak fotoğraf çekimlerinde; bu tür çekimler en fazla 3 saatlik izne tabiidir. Saatlik Dış Mekânlarda/1 saatlik bedel: 3.000-TL
Saatlik İç Mekânlarda/1 saatlik bedel: 6.000-TL
Ürün ve firma tanıtımına konu olacak çekimlerinde; Ürün, film ve firma tanıtımına konu olacak reklam filmi ve reklam fotoğrafı çekimlerinin birlikte gerçekleştirilmesi durumunda, En fazla 3 saatlik izne tabiidir. Saatlik
  • Dış Çekim/saat: 30.000-TL
  • İç Çekim/saat: 50.000-TL
  • Sanat Galerisi-Balo Salonu /saat: 20.000-TL
  • Toplantı Salonları-Dinleti Salonları/saat: 20.000-TL
Kısa Metraj, Uzun Metraj Sinema Filmleri, Dizi, Belgesel, Tanıtım Filmi, TV Programları, Müzik Klibi Çekimleri; Protokol aşamasında belirlenecektir. Protokol aşamasında fiyat belirlenecektir.
Ürün, Film ve Firma tanıtımına konu olacak yukarıda belirtilmeyen ve benzeri işlemlerde; Protokol aşamasında belirlenecektir. Çekim ücreti belirlenmeyen alanlarda yapılacak çekimlerde en düşük bedelden az olmamak kaydıyla protokol aşamasında yetkili mercii tarafından belirlenen ücretler alınır.
Çekim Bedelinin Yatırılacağı Hesap Bilgileri:

Alıcı Adı : Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
Banka Adı : T.C. Ziraat Bankası
Şube Adı : Oran Şubesi
IBAN : TR10 0001 0019 7483 9989 6950 10