Altındağ Belediyesi Tarafından Düzenlenen Üniversite Tanıtım Günleri’nde Öğrenci Adaylarımız İle Buluştuk

Üniversitemiz, Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Üniversite Tanıtım Günleri’ne katıldı. 15-16 Temmuz 2023 tarihlerinde Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen 2. Üniversite Tanıtım Günleri’nde hocalarımız öğrenci adaylarımıza lisans ve ön lisans bölümlerimizi anlattı.

Devlet ve vakıf olmak üzere 70 üniversite ve 6 eğitim kurumunun yer aldığı tanıtım fuarına Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Üniversitelerin Rektör ve Rektör Yardımcıları, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na giren aday öğrenciler, velileri ve rehber öğretmenler katıldı.

Protokol konuşmaları ve kurdele kesimi ile başlayan programda Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ve beraberindeki heyet, üniversite stantlarını ziyaret ederek, üniversite temsilcilerine başarılı bir etkinlik olması temennilerinde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Barış Demirci, Üniversitemiz tanıtım standında öğrenci adaylarımızla görüşerek öğrencilerin sorularını yanıtladılar. Aday öğrenci ve velilerinin yoğun ilgi gösterdiği 2. Üniversite Tanıtım Günleri’nde Üniversitemiz öğretim elemanları, öğrenci adaylarımıza lisans ve ön lisans bölümlerimiz ve programlarımızın yanı sıra; kontenjanlarımız, sosyal ve sportif imkânlarımız, barınma, beslenme, ulaşım olanaklarımız gibi konular hakkında bilgi vererek tanıtım materyalleri dağıttı.

Fotoğraf Galerisi