Eline Diline Sağlık Müzik Dinletisi

ELİNE DİLİNE SAĞLIK MÜZİK DİNLETİSİ

Türkü ve şarkılarda sıkça geçen hekimlik mesleği ile ilgili şiir-söyleşi gibi tematik vurguyu 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında izleyiciye sunmak gayesi ile Üniversitemiz İcra Sanatları Fakültesi öğretim elemanları, öğrencileri ve misafir sanatçıları ile birlikte “Eline Diline Sağlık” Müzik Dinletisi gerçekleştirildi.

14 Mart Tıp Bayramı Kapsamında Üniversitemiz İcra Sanatları Fakültesi öğretim üyeleri, öğretim elemanları, öğrenci ve misafir sanatçıların katılımıyla 14 Mart 2021 tarihinde “Eline Diline Sağlık” isimli müzik dinletisi düzenlendi.

Dinletide solist olarak; Prof. Dr. Serda TÜRKEL OTER, Öğr. Gör. Mehmet ÜÇER, Öğr. Gör. Salih GÜNDOĞDU, kanun icrasında Yasemin Gül KATIRCI, Ud icrasında Hüseyin YILDIR, Kaval icrasında Görkem SAKIZLI, Çello icrasında Eren Can YILDIZ, Ritm (Bendir/Erbane) icrasında Burak ÇAKIR ve Tunahan ENGİN yer aldı.

Etkinliğin önemini vurgulamak üzere gerçekleştirilen müzik dinletisinde; içinde hekimlik mesleği ile ilgili şiir-söyleşi gibi tematik duyguları ifade eden türkü ve şarkılar seslendirildi.

Yoğun ilgi gören programımıza katkı sağlayan tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Covid -19 salgını nedeni ile mücadele eden ve bu zorlu süreçte en ön safhada yer alan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu olsun.

Fotoğraf Galerisi