MGÜ’de Yıl Sonu Konseri

Yıl Sonu Konseri muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.

Üniversitemiz İcra Sanatları Fakültesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Kibele Kıvılcım Çiftçi ve Dr. Öğr. Görevlisi Elif Nun Gökçe tarafından düzenlenen Yıl Sonu Konseri muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi yeni binasında Hüzzam Faslı ve Popüler Müzik olarak iki farklı alanda gerçekleşen konser dinleyicisinden büyük beğeni topladı.

Konserin ilk bölümü Yönetmenliğini Öğr. Üyesi Doç. Dr. Kibele Kıvılcım Çiftçi’nin yaptığı Hüzzam Faslında öğretim görevlilerimiz Çağatay Azkur, Murat Küçük, İ. Eren Tatlı ve değerli öğrencilerimiz Ömer Faruk İnan, Fatma Nur Çalık, Elif Arslankurt, Deniz Seltuğ Koçak Hanende olarak yer aldı. Sazendelerimiz ise öğretim Görevlilerimiz Merve Mavituna (ritim), Kutay Azkur (keman), Murat Küçük(klarnet), Tevfik Bilen (ney) ve kıymetli öğrencilerimiz Efe Bilgin (ud), Ozan Karaytuğ (ud), Onur Ulualp (kanun) yer aldı.

İkinci Bölümünde ise Popüler müzik alanında öğretim görevlimiz Dr. Elif Nun Gökçe yönetmenliğinde kıymetli öğrencilerimiz Kübra Yiğit, Melisa Danış, Gizem Tıkız, Ayça Türe, Duygu Ediş, Mert Can Atasoy, Soner Han, Oğulcan Gezgin solist olarak yer alırken Alperen Gülhan (gitar), Ali Fırat (gitar), Burak Öten (klavye), Tuna Ege Günday (kanun), Berkay Eski (basgitar), Serdar Filiz (davul) orkestrada sahne aldı.

Konser sonrası Üniversitemiz Balo Salonunda gerçekleşen kokteyl ile etkinlik son buldu.

Fotoğraf Galerisi