SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI KURAYA TABİ ADAYLAR LİSTESİ

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile sürekli işçi olarak başvuran adayların listelerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz:

Kuraya Tabi Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı Adayları Listesi İçin Tıklayınız…

Kuraya Tabi İş Makinası Operatörü Adayları Listesi İçin Tıklayınız…

NOTER KURA İŞLEMLERİ

1. Noter kura çekimi 25.02.2022 tarihinde saat 10.30’da Üniversitemiz Rektörlük Binası zemin kat Konferans salonunda yapılacaktır. Adaylar istemeleri halinde Üniversitemiz web ana sayfasından (https://www.mgu.edu.tr) adresinden kura çekimini canlı olarak izleyebilecektir. Kura çekimi izlenmesinde değişiklik olması durumunda (https://www.mgu.edu.tr) adresimizden duyuru yapılacaktır. COVİD-19 Pandemisi ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dolayısıyla kuranın yapılacağı salona herhangi bir aday alınmayacaktır.

2. Noter tarafından, açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında asil ve açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında yedek aday belirlenecektir.

3. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 5 inci maddesinde belirtilen “işe göndermede öncelikli olanlar” işe yerleştirmede başvuran lehine tek başına bir hak teşkil etmeyecektir.

NOT: Canlı Yayın için link web sayfamızdan ayrıca paylaşılacaktır.