Üniversitemiz 2019-2020 Bahar Dönemi,
MGU Uzaktan Eğitim Sistemi Kullanıcı Erişimleri Hakkında

Sevgili Öğrencilerimiz;

Üniversitemiz 2019-2020 Bahar Dönemi lisans ve lisansüstü eğitim-öğretim faaliyetlerine 6 Nisanda uzaktan eğitim sistemi üzerinden devam edecektir. Uzaktan eğitim sistemimizin kurulum çalışmaları tamamlanmış ve sisteme erişebilmeniz için kullanıcı hesaplarınız oluşturulmuştur. Eğitim-öğretim faaliyetleri başlamadan önce sisteme giriş işlemlerinizi ve hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekmektedir.

Uzaktan Eğitim Sistemine uzem.mgu.edu.tr adresinden erişebilirsiniz.

UZEM Kullanıcı Adı: MGÜ e-posta adresinizin kullanıcı adı (Özel Öğrenciler için şahsi e-posta adreslerinin kullanıcı adı)

UZEM Şifre: Uzaktan eğitim sisteminden MGÜ e-posta adresinize (Özel Öğrenciler için şahsi posta adreslerine) gönderilen e-posta üzerinden elde edilecek şifre

MGÜ e-posta adresinizi bilmiyorsanız, parolasını unuttuysanız veya özel öğrenci e-postanızı kullanamıyorsanız uzem@mgu.edu.tr adresine e-posta göndererek yardım alabilirsiniz.

MGÜ e-posta adresinizin kullanıcı bilgilerinizi biliyorsanız UZEM Giriş Sayfasında bulunan yardım videosunu izleyerek veya şifre oluşturma kılavuzunu okuyarak sisteme giriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.