Üniversitemiz Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi’nde Mezuniyet Konseri ve Sergi Düzenlendi

Üniversitemiz Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi tarafından mezuniyet konseri ve sergisi düzenlendi. Eğitim Fakültesi öğrencilerimizin ve hocalarımızın dört yıl boyunca verdikleri emeklerin taçlandırıldığı mezuniyet konseri ve sergisine Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan, Dekanlarımız, öğretim elemanlarımız, idari personelimiz, öğrencilerimiz ve aileleri katıldı.

Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Barış Demirci’nin açılış ve selamlama konuşmasının ardından başlayan konser, Doç. Dr. Ahmet Feyzi, Dr. Öğr. Üyesi Ali Kalkan ve Arş. Gör. Mert Ergül tarafından hazırlandı. Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden ve Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Barış Demirci, öğrencilerimizi ve hocalarını tebrik ederek mezunlarımıza meslek yaşantılarında başarılar diledi. İzleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan konser sonunda günün anısına toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Konserin ardından Üniversitemiz Sanat Galerisinde düzenlenen Mezuniyet Sergisinin açılışı gerçekleşti. Görsel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğrencilerimizin resim, grafik ve seramik çalışmalarının yer aldığı serginin açılışını Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan, Görsel Sanatlar Eğitimi bölüm hocalarının katılımıyla gerçekleştirdi. Düzenlenen sergi Grafik Anasanat Atölyesi Doç Dr. Aybige Demirci Şenkal ve Resim Anasanat Atölyesi Dr. Ögretim Üyesi Sevinç Yanbeyi Beşer tarafından hazırlandı. Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden açılışın arından mezun öğrencilerimizin çalışmalarını takdir ederek meslek yaşantılarında başarılar diledi. Ziyaretçilerin beğenisini toplayan Mezuniyet Sergisinin açılışı günün anısına çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

Fotoğraf Galerisi