Yükseköğretim Kalite Buluşmalarında “Değişim Yönetiminde Gelecek Senaryolarının Kullanımı” Konusu Ele Alındı

2023’ü Konserlerle Karşıladık

Üniversitemizde yeni yıl coşkusu düzenlenen konserlerle ve etkinliklerle karşılandı. Üniversitemiz öğretim elemanları Prof. Dr. Ebru Temiz, Doç. Barış Kerem Bahar ve Öğr. Gör. Dr. Elif Nun Gökçe koordinatörlüklerinde gerçekleşen Yeni Yıl Konserleri öğrencilerimiz, akademik ve idari personellerimiz, çok sayıda davetli tarafından ilgiyle takip edildi.

Konserlerin yanı sıra danslar, çekilişler ve kokteyllerle renklenen etkinlikler müzikseverlerden büyük beğeni topladı. Prof. Dr. Ebru Temiz şefliğinde Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Çok Sesli Korosu tarafından gerçekleştirilen Yeni Yıl Şarkıları isimli konser ile başlayan etkinlikler, Dr. Öğr. Gör. Elif Nun Gökçe şefliğinde Yeni Yıl Konseri ile devam etti. Katılımcıların dansları ile eğlenceli görüntülere sahne olan konserlerin ardından Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan tarafından kura çekimleriyle hediyeler sahiplerine verildi. 27 Aralık 2022 tarihinde Eğitim Fakültesi sahnesinde keyifli anlara ev sahipliği yapan etkinlik kokteylle son buldu.

28 Aralık 2022 tarihinde Doç. Barış Kerem Bahar şefliğinde viyola öğrencileri tarafından gerçekleşen konser ile son bulan Yeni Yıl Konserlerimize katkıda bulunan tüm akademik ve idari personellerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Fotoğraf Galerisi