Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen Üniversite Tanıtım ve Tercih Günlerinde Öğrenci Adaylarımızla Buluştuk

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) tarafından ‘Kariyer, Doğru Tercihle Gelecek’ temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri’nde Üniversitemiz öğretim elemanları, öğrenci adaylarımıza lisans ve ön lisans bölümlerimizi anlattı.

22-23 Temmuz tarihlerinde Eski Ulus Gençlik Merkezi’nde düzenlenen fuara 48 Üniversite ve 500’e yakın akademisyen katıldı. Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden’in de katıldığı tanıtım standımızda Fakültelerimiz ve Meslek Yüksekokulumuzdan akademisyenlerimiz, Üniversitemiz öğrenci adayları ile bir araya gelerek Üniversitemizi anlattı ve adaylara doğru tercih yapmaları konusunda danışmanlık desteği verdi.

Adayların yoğun ilgi gösterdiği Üniversitemiz tanıtım standında Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden öğrencilerin sorularına bizzat yanıt vererek, tanıtım standında yer alan akademisyenlerimize ve öğrencilerimize başarılı bir etkinlik olması temennisinde bulundu. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden’e katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

ABB 2. Üniversite Tanıtım Günleri’nde Üniversitemiz öğretim elemanları ile öğrencilerimiz, adaylarımıza lisans ve ön lisans bölümlerimiz ve programlarımızın yanı sıra; kontenjanlarımız, sosyal ve sportif imkânlarımız, barınma, beslenme, ulaşım olanaklarımız gibi konular hakkında bilgi vererek tanıtım materyalleri dağıttı.

Fotoğraf Galerisi