Hakkımızda

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Hoş Geldiniz

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin, başta Rektörü olmak üzere tüm personeli adına, sizi Kütüphanemizin sunduğu her olanaktan yararlanmaya davet etmiş olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Seçkin bir akademik eğitimin, seçkin bir Kütüphane deneyimi ile başladığına inanıyoruz. Umarız sizlere en iyi hizmeti, birinci sınıf koleksiyonları ve ilham verici çalışma alanlarını sunabileceğiz. Bunların hepsinin başarılı olmanıza yardımcı olacağı düşüncesindeyiz.

Zamandan tasarruf etmeye ve araştırmalarınızı yenilikçi yöntemlerle geliştirmenize yardımcı olmaya çalışacağız. Dijitalleştirme, koruma, açık erişim ve adil kullanım konusundaki çalışmalarımız ile bilgiyi daha erişilebilir kılarak, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin erişim alanını daha da genişleteceğimize inanıyoruz.

Hazırlık aşamasında olan web sitemizi takip ederek, bu harika Kütüphane hakkında bilgilenip, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Lütfen Kütüphanemizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimize dair herhangi bir düşünce veya öneri için bizimle iletişime geçiniz…