Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan Depremzede Ailelerle İftar Programında Buluştu

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan Üniversitemiz Konukevinde kalan depremzede ailelerle birlikte iftar yaptı. Gerçekleşen iftar programında Türk Kızılayı Ankara İl Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Süleyman Boşça ve Ali İhsan Okçu ile birlikte Kızılay gönüllü üyeleri de yer aldı.

İftar programı öncesi ve sonrasında depremzede ailelerle sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, yaşanan felakette yaşamını yitiren vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet dileyerek tedavi gören yaralılara ise acil şifalar diledi. Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, depremin ilk gününden itibaren yaraları sarmak adına Üniversitemiz adına üzerimize düşen tüm görevleri yapmaya devam ettiğimizi belirterek, “Milletimizin birliktelik ruhunu Ramazan ayıyla bir kez daha pekişti. Bu duygularla yaralarımızı hep birlikte saracağız” şeklinde konuştu.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan ise depremzede vatandaşlarımızın daima yanında olduklarını ve acılarını paylaştıklarını ifade ederek, “Üniversitemiz olarak birlikte yaralarımızı sarmaya ve bu felaketin üstesinden gelebilmek adına tüm gayretimizle çalışıyoruz” dedi.

“Acımız Bir, Aşımız Bir” teması ile gerçekleşen iftar programında Kızılay Ankara İl Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gönüllü Üyeleri, depremzede ailelerle sohbet ederek bilgi paylaşımında bulundu. Ayrıca ailelerin ihtiyaç ve beklentileri konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Fotoğraf Galerisi