Üniversitemiz 2022-2023 Akademik Yılı Oryantasyon Programları Tamamlandı

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı başlangıcında, her yıl olduğu gibi bu yıl da Üniversitemize yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz için oryantasyon programı düzenlendi.

Öğrencilerimizin üniversitemizde işlerini kolaylaştırmak ve okulumuzun imkânlarından yararlanmasını sağlamak amacıyla düzenlenen programda öğrencilerimize öğrenim hayatları boyunca gerekli olan alanlarda bilgilendirmeler yapıldı.

Oryantasyon programlarında, Akademik personelimiz bölümlerimizi tanıtarak, öğretim programları hakkında bilgilendirme yaptı. İdari birimlerimiz temsilcileri ise öğrencilerimize alanları hakkında kullanabilecekleri bilgileri aktararak okulumuzun sosyal, sportif ve kültürel olanakları ile ilgili bilgiler verdi.

Fakültelerimizin ve yüksekokulumuzun farklı zamanlarda düzenlediği programdan sonra Rektörümüz Prof. Erhan Özden, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Barış Karaelma ve Prof. Dr. Zafer Kurtaslan; öğrenci topluluklarımızın tanıtım amacıyla Yunus Emre Sevgi Meydanında açtıkları stantları ziyaret ederek öğrencilere başarı dileklerini iletti.

Fotoğraf Galerisi