Üniversitemizde 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni İle Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri Gerçekleşti

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Üniversitemiz Birincisi Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi öğrencisi Ramazan Çelik, İkincisi İcra Sanatları Fakültesi öğrencisi Ceren Ayça Sevim, Üçüncüsü ise İcra Sanatları Fakültesi öğrencisi Zeynep Beyza Turan olmuştur. Üniversitemizde dereceye giren öğrencilerimize plaketlerini Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, Türk Dil Kurumu Başkanı Prof. Dr. Osman Mert ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Barış Demirci takdim etmişlerdir.

Müzik Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Birincisi Hatice Mihrican Yılmaz, İkincisi Sait Mutlu, Üçüncüsü ise Mert Çoban olmuştur. Fakültemizde dereceye giren öğrencilerimize belgelerini Fakülte Dekanı Prof. Dr. Okan Murat Öztürk takdim etmiştir.

İcra Sanatları Fakültesi Birincisi Ceren Ayça Sevim, İkincisi Zeynep Beyza Turan, Üçüncüsü ise Taha Berkay Yıldız olmuştur. Fakültemizde dereceye giren öğrencilerimize belgelerini Fakülte Dekanı Prof. Dr. Barış Karaelma takdim etmiştir.

Müzik ve Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi Birincisi Ramazan Çelik, İkincisi Zeynep Yıldız, Üçüncüsü ise Lütfi Çetin olmuştur. Fakültemizde dereceye giren öğrencilerimize belgelerini Rektör Yardımcısı ve Fakülte Dekanı Prof. Dr. Barış Demirci takdim etmiştir.

Müzik ve Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Birincisi Ferda Ertok, İkincisi Hatice Uçar, Üçüncüsü ise Ezgi Özkuzucu olmuştur. Dereceye giren öğrencilerimize belgelerini Yükseokulumuz Müdürü Öğr. Gör. Abdulkerim Turkaya takdim etmiştir.

Tüm öğrencilerimizi yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Fotoğraf Galerisi