Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden İle Üniversitemiz Akademik ve İdari Personeli Depremzede Ailelerle İftarda Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Konuk Evinde misafir ettiğimiz depremzede ailelerimizle iftar programı gerçekleşti. Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, ÜAK Genel Sekreteri Prof. Dr. Abdulkerim Çalışkan, Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile ailelerinin de katıldığı iftar programında Tasavvuf Müziği dinletisi ve Kuran-ı Kerim Tilaveti de düzenlendi.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın daha da önem kazandığı Ramazan Ayında Üniversitemizin Türk Kızılayı işbirliği ile organize ettiği iftar programında Konuk Evimizde misafir ettiğimiz depremzede ailelerimiz ağırlandı. İftar programı öncesinde Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, ÜAK Genel Sekreteri Prof. Dr. Abdulkerim Çalışkan ve Dekanlarımız, depremzede ailelerimizin sağlık ve ihtiyaç durumları ile hatırlarını sorarak, afiyet dileklerinde bulundular.

Üniversitemiz Sosyal Bina Balo Salonunda düzenlenen iftar programı öncesi İcra Sanatları Fakültemiz Öğretim Elemanları tarafından Tasavvuf Müziği dinletisi ve Abdulkerim Ünal tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti gerçekleşti.

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, iftar programında konuklarımızla bir arada olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, böylesine acı günlerin bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu. Birlik ve beraberlik ile yaralarımızın sarılacağını ifade eden Rektörümüz, iftar programı organizasyonunda emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

İftar programı, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için edilen duaların ardından sona erdi.

Fotoğraf Galerisi